Salon optyczny?

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Salon optyczny?

Postprzez Borczyk15 Śr, 27 maja 2020, 08:30

Znacie może jakiś dobry salon optyczny w Żorach? Przeprowadziłem się tu niedawno z Krakowa a tam chodziłem do tego krakowskiego optyka. Poszukuję czegoś na podobnym poziomie.
Borczyk15

Re: Salon optyczny?

Postprzez Kapra14 Wt, 6 października 2020, 10:18

Ja często korzystam z optyków online. Można sobie zamówić okulary, sprawdzić czy nam pasują i ew. odesłać.
Kapra14

Postprzez Moniciak Cz, 8 października 2020, 07:39

Witam, a możecie podpowiedzieć, co lepiej nosić - soczewki czy okulary? Okazało się niedawno, że będę musiała nosić okulary tak na co dzień, nie tylko do pracy przy monitorze, jak do tej pory. I mam dylemat... W pracy okulary mi zupełnie nie przeszkadzają, ale potrafię tak się skupić na tym, co robię, że zupełnie o nich nie myślę. Ale to tylko kilka godzin. Po pracy okulary zdejmuję. Dużo ćwiczę. Biegam, jeżdżę na rowerze. Nie wie, czy z okularami nie będzie mi... ciut trudniej? No, ale z drugiej strony, soczewki trzeba codziennie zakładać i zdejmować, a ja rano jestem zawsze w niedoczasie... boję się, że będę to robiła na szybko i niezbyt dokładnie, bezpiecznie. Co radzicie?
Moniciak

Postprzez Aleksandra88 Pn, 24 stycznia 2022, 19:21

To czy lepiej nosić soczewki czy okulary chyba zależy tak na prawdę od danej osoby. Moim zdaniem warto nosić okulary i soczewki na zmianę ;) Wg mnie oczywiście. Fajną opcją Są tez soczewki kolorowe https://www.bezokularow.pl/soczewki-kolorowe Można je kupić w bardzo fajnej cenie bo za 50 zł już.
Aleksandra88

Postprzez elisska23 Cz, 10 marca 2022, 18:07

jeśli szukasz np taniego i dobrego optyka z Warszawy to radzę odwiedzić forum http://tuokulary.pl/gdzie możesz sprawdzić opinie o wybranym optyku w wybranym mieście lub zapytać o soczewki.
elisska23

Powrót do Życie w mieście