Szkoła policealna

Wszystko o życiu szkół i uczelni w mieście. Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Poproś tutaj o pomoc.

Szkoła policealna

Postprzez paula88 Pn, 23 października 2017, 14:55

Hej wszystkim! Nie dostałam się na studia na administrację, dlatego postanowiłam, że może zrobię sobie technika administracji w szkole policealnej. W Żorach jest policealna szkoła dla dorosłych: bezplatneszkoly.pl/zory/ i tam ten kierunek jest w systemie dwuletnim, więc mi pasuje. Powiedzcie czy macie jakieś doświadczenia z tą szkołą? Czy może chodził tam ktoś z Was, bądź Waszych znajomych? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
paula88

Re: Szkoła policealna

Postprzez malwakot Wt, 24 października 2017, 11:42

Moja przyjaciółka tam chodziła, na technika administracji i była bardzo zadowolona. Pracowała, więc to, że zajęcia były w weekendy bardzo jej odpowiadało. Skończyła szkołę, pozdawała egzaminy bardzo dobrze, a teraz wyjechała do Katowic i pracuje w biurze. Myślę, że watro bo słyszałam same dobre opinie o tej szkole :)
malwakot

Postprzez daniel.wiktorski Pn, 30 października 2017, 18:03

Ja też chodziłem do tej szkoły, też na administrację i dobrze wspominam te dwa lata. Zdobyłem sporą wiedzę, zdałem dobrze egzaminy i teraz pracuję w dziale administracyjnym jednej z firm. Dokładnie, tak jak wcześniej powiedziała poprzedniczka plusem jest to, że zajęcia są prowadzone zaocznie, można spokojnie pracować, bądź studiować dziennie. Spoko szkoła!
daniel.wiktorski

Postprzez ankabart Pn, 6 listopada 2017, 21:18

Potwierdzam! Bardzo fajna szkoła. Chodziłam tu ja i moja siostra i obie znalazłyśmy dobrą pracę. Nauka jest prowadzona w przyjemny sposób, wiec człowiek chce się uczyć. Mili nauczyciele, fajni ludzie. Super! :) Polecam każdemu!
ankabart

Powrót do Szkoły w mieście