Korepetytor języka angielskiego

Wszystko o życiu szkół i uczelni w mieście. Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Poproś tutaj o pomoc.

Korepetytor języka angielskiego

Postprzez TeddyBear Śr, 23 lutego 2022, 10:46

Oferta pracy w Anglii i wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Niestety, nie nauczyłem się dobrze języka, więc teraz potrzebuję korepetytora. Chętnie skorzystam z wszelkich porad
TeddyBear

Re: Korepetytor języka angielskiego

Postprzez WeigelP Śr, 23 lutego 2022, 22:49

Cóż, myślę, że powinieneś spróbować zapisać się na kurs, który pomoże Ci poprawić znajomość języka angielskiego. Możesz też skorzystać z pomocy korepetytora, który pomoże Ci poprawić znajomość języka angielskiego.
WeigelP

Postprzez AdamWeb Cz, 24 lutego 2022, 01:03

Jeśli potrzebujesz korepetytora, wystarczy poszukać go w Internecie. Obecnie jest wielu dobrych nauczycieli oferujących swoje usługi. Jeśli chodzi o mnie, to zawsze wybieram korepetytora dla siebie lub swojego dziecka ze strony internetowej BUKI. Zawsze bardzo wykwalifikowani nauczyciele i dobre opinie
AdamWeb

Postprzez Adek Pn, 16 maja 2022, 09:28

W sieci jest pełno materiałów do nauki więc można spróbować też samodzielnie się pouczyć.
Adek

Postprzez realuserok Pn, 7 listopada 2022, 14:48

Zaproponowano mi pracę w Anglii i żeby wyjechać musiałem zebrać wszystkie dokumenty z tłumaczeniem na język angielski. Długo szukałam, gdzie wszystkie dokumenty będą dla mnie tłumaczone na język, którego potrzebuję, tłumacz angielsko polski bardzo mi pomogło, bo wielu odmawiało tłumaczenia dokumentów z powodu nieznajomości języka. Z ich pomocą udało mi się zdobyć tę pracę. Jeśli więc potrzebujesz pomocy przy tłumaczeniu dokumentów, możesz śmiało polegać na tej firmie.
realuserok

Postprzez Eximus Pt, 9 grudnia 2022, 12:11

'Eximus Education’s Learing English Online tutoring is designed to help you learn English fast and easily.
Eximus

Postprzez Tamatos Pt, 9 grudnia 2022, 15:33

Tamatos Digital Marketing Agency is an advertising agency based in Kenya. We create and execute effective digital marketing strategies for our clients, who range from SMEs to large corporations.
Tamatos

Powrót do Szkoły w mieście