Nauczanie w czasach pandemii

Wszystko o życiu szkół i uczelni w mieście. Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Poproś tutaj o pomoc.

Nauczanie w czasach pandemii

Postprzez marjanna Śr, 21 października 2020, 13:23

Dzień dobry, jak wygląda edukacja w szkole Waszych dzieci? U mnie niby normalnie, ale... diabeł tkwi w szczegółach. Nie dość, że córka w każdym tygodniu ma jakieś sprawdziany (tak, tak... kilka) to jeszcze kartkówki i inne zaliczenia. Widać, że nauczyciele starają się zebrać jak najwięcej oceń przed ewentualnym zamknięciem szkół. Niestety, odbija się to na dzieciach... nie dość, że nauka w takim tempie raczej efektów nie przyniesie, to jeszcze córka musi siedzieć po nocach i się uczyć, bo przecież oprócz szkoły ma tez inne zajęcia, pasje. A teraz jeszcze, jak się dowiedziałam, wielu nauczycieli przynosi l4 i dzieci mają zastępstwa z innymi nauczycielami... Nie wiem, czy to rzeczywiście choroba, przeziębienie, kwarantanna czy strach przed... dziećmi, chodzeniem do pracy - koronawirusem, ale taka ciągła zmiana nauczycieli też nic dobrego za sobą nie niesie...
szorowarka - ktoś, coś?
marjanna

Re: Nauczanie w czasach pandemii

Postprzez sukdikbalatondiiiiii Pt, 8 stycznia 2021, 13:03

Enticing as it may be to get clothes for cheap, it is not going to be very economical in the long run. You see, these clothes are made from very cheap material and would not probably survive its first trip in the washing machine. You would then go out to the mall and buy a new set of clothes which will set you back again for a couple of hundreds of dollars. You are spending more than you save when you bought those cheap clothes rather than join among us fan site from this website open dragon city.
sukdikbalatondiiiiii

Powrót do Szkoły w mieście