Szkoła policealna

Wszystko o życiu szkół i uczelni w mieście. Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Poproś tutaj o pomoc.

Szkoła policealna

Postprzez paula88 Pn, 23 października 2017, 14:55

Hej wszystkim! Nie dostałam się na studia na administrację, dlatego postanowiłam, że może zrobię sobie technika administracji w szkole policealnej. W Żorach jest policealna szkoła dla dorosłych: bezplatneszkoly.pl/zory/ i tam ten kierunek jest w systemie dwuletnim, więc mi pasuje. Powiedzcie czy macie jakieś doświadczenia z tą szkołą? Czy może chodził tam ktoś z Was, bądź Waszych znajomych? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
paula88

Re: Szkoła policealna

Postprzez malwakot Wt, 24 października 2017, 11:42

Moja przyjaciółka tam chodziła, na technika administracji i była bardzo zadowolona. Pracowała, więc to, że zajęcia były w weekendy bardzo jej odpowiadało. Skończyła szkołę, pozdawała egzaminy bardzo dobrze, a teraz wyjechała do Katowic i pracuje w biurze. Myślę, że watro bo słyszałam same dobre opinie o tej szkole :)
malwakot

Postprzez daniel.wiktorski Pn, 30 października 2017, 18:03

Ja też chodziłem do tej szkoły, też na administrację i dobrze wspominam te dwa lata. Zdobyłem sporą wiedzę, zdałem dobrze egzaminy i teraz pracuję w dziale administracyjnym jednej z firm. Dokładnie, tak jak wcześniej powiedziała poprzedniczka plusem jest to, że zajęcia są prowadzone zaocznie, można spokojnie pracować, bądź studiować dziennie. Spoko szkoła!
daniel.wiktorski

Postprzez ankabart Pn, 6 listopada 2017, 21:18

Potwierdzam! Bardzo fajna szkoła. Chodziłam tu ja i moja siostra i obie znalazłyśmy dobrą pracę. Nauka jest prowadzona w przyjemny sposób, wiec człowiek chce się uczyć. Mili nauczyciele, fajni ludzie. Super! :) Polecam każdemu!
ankabart

Postprzez cezuki Cz, 10 stycznia 2019, 21:25

No wlasnie jakie teraz sa zawody przyszlosciowe wg was?
cezuki

Postprzez testov Pt, 11 stycznia 2019, 11:40

Moim zdaniem to trzeba spojrzec na rynek pracy oraz to jak sie bedzie ksztaltowal bardziej dlugoterminowo. Nie ma sie co oszukiwac, kazdy lubi miec poczucie bezpieczenstwa .. jednym z elementow skladowych jest stala praca z odpowiednim wynagrodzeniem. Kazdego roku wszystko drozeje wiec nie pozostaje nic innego jak znalezc sobie miejsce pracy w zawodzie gdzie mozna powiekszac ciagle swoje kwalifikacje .. a przy okazji zarobki. Dla ludzi mlodych dobrym wyborem bedzie branza zwiazana z informatyka poniewaz cyfryzacja dosiega praktycznie wszystkie dziedziny zycia. Widac to bardzo dobrze takze na przykladzie firm .. teraz praktycznie wszedzie komunikacja odbywa sie poprzez siec. Technik informatyk to bedzie bardzo dobry start poniewaz z odpowiednimi umiejetnosciami bez problemu znajdziemy prace w duzej ilosci przedsiebiorstw. Jakie trzeba spelnic warunki mozna przeczytac bardziej szczegolowo w artykulach branzowych - https://zak.edu.pl/leksykon-zawodow/33- ... informatyk Co ciekawe w miare rozwijania swoich kompetencji, mozna takze sie pokusic o otwarcie swojej wlasnej dzialalnosci. Rokowania na zarobki sa wtedy jeszcze lepsze poniewaz pracujemy na swoj wlasny rachunek. Moze jeszcze ktos podusnie Tobie jakis ciekawy pomysl .. powodzenia :)
testov

Powrót do Szkoły w mieście