odchudzanie

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

odchudzanie

Postprzez stejka Wt, 17 kwietnia 2018, 10:27

Często każdy z nas w czasie wiosny orientuje się, że przybyło przez zimę kilka kilogramów. Często łapiemy się za cateringi dietyczne , karnety na siłownie czy nawet konsultacje dietetyczne. Chyba warto byłoby do końca wytrzymać w swoim postanowieniu? Osobiście zaczęłam ćwiczyć joggę, świetnie rozluźnia i rozciąga. A ty co zrobiłeś dla swojego ciała?
stejka

Re: odchudzanie

Postprzez Jan.Wojcik Śr, 17 października 2018, 10:07

Tak, w zimie także warto dbać o nasze odżywianie. Najbardziej polecam skorzystać z porad dietetyka. Dostaniemy wiele cenny rad, zbilansowaną dietę, a także analizę masy ciała. Polecam dietetyk Anna która od wielu lat działa na terenie Bydgoszczy.
Jan.Wojcik

Postprzez IlonaS N, 27 stycznia 2019, 11:32

jak sie systematycznie ćwiczy i ciężko to nie trzeba się budzic z ręką w nocniku :)
IlonaS

Postprzez arek.f Pt, 29 listopada 2019, 12:25

Systematyczne posiłki, zamiast samochodu przesiąść się na rower, pić duużo wody i żadnych problemów ze zdrowiem czy dodatkowymi kilogramami :)
arek.f

Postprzez Kapra14 Wt, 11 lutego 2020, 12:40

ja się zastanawiam nad taką dietą pudełkową, ale jeszcze muszę to przemyśleć
Kapra14

Postprzez Damekin Wt, 21 kwietnia 2020, 15:04

a jak ze zmakiem i świeżością tych pudełek, przeraża mnie jedzenie przygotowane na kilka dni do przodu
Damekin

Postprzez konradczerwinski10 Wt, 7 grudnia 2021, 13:37

Smaczne i całkiem dietetyczne jedzenie jadłem ostatnio w restauracji Le Cedre. Swoją drogą kuchnia arabska warszawa jest naprawdę dobra!
konradczerwinski10

Postprzez Jsser Pt, 24 grudnia 2021, 14:42

Czy masz przed sobą długą drogę? Zazwyczaj zabieramy ze sobą kanapki i herbatę, jeśli jest to długa podróż. Możesz zabrać ze sobą jakiś owoc, byle nie za miękki, żebyś się nie udławił. Jeśli podróżuję gdzieś pociągiem, zawsze zabieram ze sobą płatki owsiane na rano i gotuję je. Kiedyś zabierałem ze sobą pizzę do pociągu - też nie jest to zła opcja. Ale teraz staram się nie jeść płatków, więc na ostatniej wycieczce zamówiłam sushi Kielce . Dla mnie brzmi to jak idealna opcja. Wygodny, odżywczy i pyszny.
Jsser

Powrót do Życie w mieście