Porodówka w Wodzisławiu i Jastrzębiu

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Porodówka w Wodzisławiu i Jastrzębiu

Postprzez Olgierdo Śr, 7 października 2020, 13:07

Cześć wszystkim,

chciałby zapytac o porodówki w w Wodzisławiu i Jastrzębiu w czasach Covida. Czy robią problemy i podważają skierowanie na cc od lekarza, ktory tam nie pracuje? Czy odbywają sie porody rodzinne, czy raczej - jak w iwlu innych szpiatalach, zostały wstrzymane? Szpital, w kórym żona miała rodzić został przekształcony w jednoimienny zakaźny i jesteśmy zmuszoni rodzić w innym mieście. Proszę podzielcie sie opinią i waszymi doświadczeniami.
Olgierdo

Re: Porodówka w Wodzisławiu i Jastrzębiu

Postprzez Kapra14 Śr, 14 października 2020, 14:13

O tych dwóch porodówkach niewiele wiem, ale mam znajomego, który pracuje w służbie zdrowia i mówił mi kiedyś, że jeśli jest skierowanie na CC, zwłaszcza jak np. jest jakaś zagrożona ciąża, to nie mogą odmówić przeprowadzenia zabiegu. Chyba że przez covida aż tak się wszystko pozmieniało, ale byłoby to co najmniej niemądre ze strony personelu...
Kapra14

Powrót do Życie w mieście