Wyczailiście coś na Floumarku?

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Wyczailiście coś na Floumarku?

Postprzez mikjaa Wt, 16 sierpnia 2011, 12:29

Wyprzedaże garażowe zapowiadają się super, ale chyba muszą się jeszcze rozkręcić. Na razie jest mało stoisk i chętnych, ale pomysł jest fajny. Jeszcze nie udało mi się niczego ciekawego tam znaleźć, ale liczę, że chętnych i stoisk przybędzie!
mikjaa

Re: Wyczailiście coś na Floumarku?

Postprzez xyz Śr, 24 sierpnia 2011, 08:54

Bez sensu, po cholerę sprzedawać stare rzeczy? Żeby komuś w domu się popsuły?!
xyz

Postprzez Kapra14 Wt, 15 czerwca 2021, 11:14

Ja tam lubię takie wyprzedaże garażowe, znajomi kiedyś przeprowadzali się do Krakowa (chyba z tą firmą) i też zrobili taką wyprzedaż, żeby pozbyć się nie starych i zepsutych, ale po prostu niepotrzebnych dla nich rzeczy
Kapra14

Postprzez eve.zolaa Cz, 22 lipca 2021, 13:55

ale na takich wyprzedażach nie tylko stare rzeczy można znaleźć. Chociaż ja osobiście stare rzeczy uwielbiam... wystawiasz to, czego nie używasz, nie nosisz, nie korzystasz, ale nie znaczy to, ze jest to stare, zniszczone. Jak dla mnie to takich wyprzedaży powinno być więcej. Oczywiście, nie teraz, nie w czasie pandemii, ale kiedy to wszystko się skończy ;)
eve.zolaa

Powrót do Życie w mieście