pomysł na nowoczesną reklamę

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Żor?

pomysł na nowoczesną reklamę

Postprzez stejka Wt, 17 kwietnia 2018, 10:23

Witajcie :) Szukam ciekawej, niebanalnej formy reklamy swojej firmy. Na te chwilę znalazłam opcję oznakowania ramek na tablice rejestracyjne http://unital.com.pl/blog/ , ale jestem ciekawa również innych wielkoformatowych opcji. Czy macie coś do zaproponowania? W sieci jest wiele pomysłów na to jak rozreklamować swój biznes. Jednak nie wszystkie pomysły do mnie przemawiają.
stejka

Re: pomysł na nowoczesną reklamę

Postprzez markoo Wt, 31 lipca 2018, 20:17

Brzmi naprawde interesujaco.
markoo

Postprzez mateuszlider Wt, 26 marca 2019, 14:37

Najwazniejsza jest reklama w internecie.
mateuszlider

Postprzez irekom N, 2 czerwca 2019, 17:31

tak jak kolega wcześniej zgodzę się, że w dzisiejszych czasach to najlepiej reklamować się w internecie. Albo w jakiś portalach branżowych lub jeszcze na wiele innych sposobów.
irekom

Postprzez cezuki So, 22 lutego 2020, 15:09

Faktycznie.
cezuki

Postprzez martawojt So, 22 lutego 2020, 15:30

O formach reklamy można napisać niejedną książke. W sieci znajdziemy wiele propozycji od sprawdzonych agencji, pytanie jakie warto sobie zadać to jaką wartość otrzymamy za zapłacone pieniądze. Wiadomo, że nie można mówic o istnieniu biznesu bez posiadania swojej strony internetowej. To właśnie od jej widoczności zależy jak szerokie grono będzie w stanie nas dostrzec. Ludzie szukają pomysłów na rozwiązanie swoich problemów głównie przez internet więc trzeba to wykorzystać. Nie można tez zapominać o sprawdzonej strategii rozdawana gadżetów reklamowych. Przy takich okazjach jak targi czy pokazy możemy zamówić kalendarz personalizowany z logo naszej firmy. W hurcie ceny są atrakcyjne, przykładowo - https://nana.com.pl/k295,poligrafia-kalendarze.html oferuje kompleksowe rozwiązania. Poczytajcie zresztą jak dużo osób pisze o skuteczności tej metody.
martawojt

Postprzez daniel36Wilk12 Cz, 9 lipca 2020, 08:41

Teraz jak pewnie większość z Was widzi że cała sprzedaż przeniosła się do internetu. Zamówiłem więc stronę internetową strony internetowe warszawa i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony z realizacji. Co myślicielce, aby stronę rozbudować o sklep internetowy. Czy będę miał klientów czy raczej muszę zainwestować w reklamę?
daniel36Wilk12

Postprzez walddek Pn, 23 listopada 2020, 11:39

Strona firmowa + sklep internetowy to jest bardzo dobre rozwiązanie. Ja już chwilę temu przeniosłem sprzedaż do sieci i co mogę z doświadczenia napisać, to bardzo ważna jest nie tyle sama reklama a pozycjonowanie strony/sklepu. W sieci musisz być dzisiaj widoczny i to się liczy. Ja całość zleciłem ludziom z http://www.argonium.pl/ - postawili znajomym dwa świetnie funkcjonujące sklepy od lat także długo się nie zastanawiałem.
walddek

Postprzez turnado Pn, 23 listopada 2020, 23:13

Myślę, że najlepszy pomysł na reklamę to tworzenie dobrej, angażującej treści na stronie.
turnado

Postprzez walddek Wt, 24 listopada 2020, 13:05

@turnado na jakby nie patrzeć na to właśnie po części składa się cały proces pozycjonowania ;)
walddek

Postprzez r.konny Śr, 3 lutego 2021, 13:14

A co powiecie na reklamę na pudełkach wysyłkowych? Firma z http://www.kartony.info/ z którą współpracuje, ma taką pozycję w ofercie i zastanawiam się nas zamówieniem próbnej serii opakowań z firmowym nadrukiem.
r.konny

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes