Brak zdolności kredytowej

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Żor?

Brak zdolności kredytowej

Postprzez ipks Wt, 23 lutego 2021, 13:47

Kredyt 12,500 tysiąca na minimum 60 rat?
Bik raczej dobry ( kredyt spłacany regularnie) umowa o pracę, 2100netto.
Wszystkie banki odrzucają ze względu na brak zdolnosci ( co zabawne w ubiegłym roku dostałam prawie 15 tysięcy z dochodem 1700netto)
ipks

Re: Brak zdolności kredytowej

Postprzez Lakim Wt, 23 lutego 2021, 14:54

No tak, dochód wzrósł nieznacznie a poprzedni kredyty już zabiera zdolność. Proszę odezwać się do kogoś na priv że szczegółami. Lub napisać kwotę raty tego posiadanego kredytu i ilość osób na utrzymaniu. Ewentualnie czy umowa na czas nieokreślony
Czasami warto jest zastanowić się nad pożyczką pozabankową. Niektóre firmy prywatne, maja wcale nie gorsze warunki niż to co jest oferowane przez banki. Co jest opisane na tej stronie. Poczytaj sobie.
Lakim

Re: Brak zdolności kredytowej

Postprzez loasia Cz, 3 lutego 2022, 18:50

Ja też teraz nie mam zdolności kredytowej, ale to wszystko przez kredyt frankowy z którym będę teraz walczyć. Już dowiedziałam się o solidnej i rzetelnej firmy u której nie ma nawet żadnych ukrytych kosztów - https://www.replan.pl/ . Planuję się do nich zgłosić, dać im papiery do przeanalizowania i zobaczymy co z tego co wyniknie... Mam nadzieję, że uda mi się wygrać walkę z bankiem.
loasia

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes