Miasteczko westernowe

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Żor?

Miasteczko westernowe

Postprzez mikjaa Pn, 22 sierpnia 2011, 11:27

Świetny pomysł z tym miasteczkiem. Brakuje takich miejsc w Żorach, a i na pewno turyści ściągną do niego tłumnie. Poza tym kompleks z wioską indiańską, kopalnią złota i parkiem liniowym wokół Śmieszka brzmi imponująco. Miejmy tylko nadzieję, że inwestycję zrealizują profesjonalnie i nie zrobi się z tego jakaś szopka. Bo kto raz przyjedzie będzie przecież musiał być skłoniony do kolejnych odwiedzin ;)
mikjaa

Re: Miasteczko westernowe

Postprzez xyz Śr, 24 sierpnia 2011, 08:52

No nie wiem, nie jesteśmy turystycznym miastem, dlatego wątpie. Choć to ciekawa inicjatywa, to minie sporo czasu, zanim to dobrze zacznie śmigać.
xyz

Postprzez jedrek So, 27 sierpnia 2011, 12:44

Miastem turystycznym Żory nie są, ale położone są na trasie gdzie tłumy turystów pędzą w Beskid Śląski czy Żywiecki.
Niejeden z nich zatrzyma się z ciekawości.
A do tego słyszałem o przeniesieniu targu końskiego z Kleszczowa - teraz będą tam tłumy, bo naprawdę wartro to zobaczyć.
jedrek

Postprzez mikjaa Śr, 26 października 2011, 13:08

Wygląda na to, że przynajmniej z miasteczkiem westernowym idzie wszystko zgodnie z planem. Niestety nie można tego powiedzieć o pawilonie ognia, który nie wygląda zbyt zachęcająco.
mikjaa

Postprzez kasz So, 29 października 2011, 23:05

Od samego początku byłem zwolennikiem tego miasteczka westernowego i do nadal nim pozostaję ! Jestem jak najbardziej za jego budową. Wbrew wszystkim malkontentom ja dołożę swoją cegiełkę do tego, aby to miasteczko dobrze prosperowało.

Proszę moderatorów o nieusuwanie tego linka z mojego posta. Nie ma on na celu zamianę przez użytkowników tego forum na inne. Ma tylko i wyłącznie na celu aby użytkownicy którzy tutaj się wymieniają poglądami, działali i promowali miasto również na szerszą skalę. I odwrotnie.

Link to
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 60&page=10

Jest to forum nie tylko budowlane ale ogólne. Jednak w większości poświęcone inwestycjom. Forum jest bardzo znanym i szanowanym opiniotwórczym portalem, dlatego ubolewam nad tak małą liczbą użytkowników z Żor. Chętnych gorąco zapraszam do zakładania kont i promowania miasta Żory i portalu tuzory.pl !

Z poważaniem, użytkownik forum tuzory.pl i skyscrapercity.com - Kasz.
kasz

Postprzez bangbang Pt, 4 listopada 2016, 21:54

Byłam na takim miasteczku, rewelacyjne emocje
bangbang

Postprzez Piotrek007 Śr, 20 września 2017, 07:31

Mogli by obniżyć jedynie cenę, bo wyjście z dwójką dzieci dużo kosztuje :(
A lepiej wyjść gdzieś na powietrze niż siedzieć przed komputerem w domu
Piotrek007

Postprzez Anita1212 Cz, 28 września 2017, 17:48

Świetna atrakcja dzieci. Widać, że przyjeżdża tam dużo dzieci a opinie są bardzo pozytywne. Jest trochę drogo na ale za tyle atrakcji trzeba zapłacić.
Szkoda, że w Mikołowie czegoś takiego nie ma :)
Anita1212

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes