Zaplecze logistyczne

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Żor?

Zaplecze logistyczne

Postprzez slawomir N, 23 sierpnia 2020, 20:04

Jak podejść do tej kwesti prowadząc biznes?
slawomir
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 10 stycznia 2019, 16:58

Re: Zaplecze logistyczne

Postprzez markk Cz, 27 sierpnia 2020, 20:07

Trudno się nie zgodzić z jednym, zaplecze logistyczne powinno być priorytetem w przypadku prowadzenia biznesu. Nie zawsze jednak opłaca się inwestować w budowanie własnego zaplecza, szczególnie jak nie mamy na tyle dużych możliwości finansowych. Szukając w sieci rozwiązań można znaleźć taką usługę jak logistyka kontraktowa jaką jest warto się zainteresować. Obejmuje ona pełen zakres działań takich jak: składowanie towaru czyli magazynowanie, sortwanie, inwentaryzacja oraz wszystkie czynności związane z procesem sprzedażowym. W dłuższej perspaktywie czasowej pozwoli to zaoszczędzić odczuwalne sumy pieniędzy o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców. Poczytajcie opinie w internecie, stosunkowo łatwo je znaleźć.
markk
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 26 lutego 2019, 11:06

Re: Zaplecze logistyczne

Postprzez klaudiaa Wt, 29 czerwca 2021, 21:28

Wszystko będzie także zależało od tego jakiego rodzaju biznes prowadzimy. Nie ma co ukrywać ale w dzisiejszych czasach bardziej stawia się na biznes oparty o internet. Przez ostatnie kilka lat widać to doskonale na przykładzie branży e-commerce. Klienci stawiają na swoją wygode dlatego też tak popularne stały się zakupy prze internet. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to na co oni zwracają największą uwagę? Badania pokazują jedno - szybkość realizacji danego zamówienia. Dlatego tak ważna kwestią jest posiadanie własnego zaplecza logistycznego w postaci magazynu. Oczywiście nie może zabraknąć najnowocześniejszych systemów typu quantum-software.com - https://www.quantum-software.com pozwalających na kompleksowe oraz sprawne zarządzanie dostawami. Z pewnością zainwestowanie w nie, da nam wymierne korzyści już podczas pierwszego miesiąca. W dłuższej perspektywie przełoży się to na zadowolenie naszych klientów, a to oznacza też reklamę naszego sklepu.
klaudiaa
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz, 10 stycznia 2019, 16:38

Re: Zaplecze logistyczne

Postprzez loasia Wt, 1 lutego 2022, 06:05

W tym zakresie możecie zdecydowanie polegać na firmie http://ejko.com.pl/ , która oferuje kompleksowe usługi logistyczne, jak i magazynowe. U nich nie ma problemu z takimi działaniami jak rozładunek i załadunek (w tym kontenery), także zdecydowanie warto przyjrzeć się ich pełnej ofercie, która jest bardzo korzystna.
loasia
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pn, 8 listopada 2021, 17:18

Re: Zaplecze logistyczne

Postprzez Aleksandra88 Śr, 2 marca 2022, 10:47

Oprócz zaplecza logistycznego itd. pamiętajcie też żeby docierać do jak największej liczby klientów. Warto na pewno zajrzeć tutaj https://doba.pl/dkl/artykul/kilka-pomys ... /15/noa123 Można to robić na wiele sposób, poprzez facebook, poprzez marketing rekomendacji, ulotki, pudełka z nadrukiem itd
Aleksandra88
 
Posty: 34
Dołączył(a): Pn, 3 stycznia 2022, 12:44


Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości