Pomysł na biznes

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Żor?

Pomysł na biznes

Postprzez mariuszp Wt, 21 kwietnia 2020, 18:49

Czesc, obiecalem pomoc mojej znajomej znalezc jakies pomysly na prowadzenie wlasnego biznesu. Oczywiscie chodzi o taki z niskim wkladem.

Dzieki za pomoc!
mariuszp

Re: Pomysł na biznes

Postprzez Norbert N, 26 kwietnia 2020, 13:04

Moim zdaniem to warto zacząć od poczytania jakichś książek na ten temat. Mam na myśli poznanie podstaw tego jak się prowadzi biznes. W rzeczywistości mogą do tego nawet posłużyć artykuły jakie znajdziemy na popularnych serwisach poruszających tą tematyke. Najlepszą metodą będzie zaczynanie od małych projektów, najbardziej popularne w dzisiejszych czasach są mikrofirmy. Działają one na zasadzie wykorzystania internetu do prowadzenia swojej działalności i sprzedawania usług czy produktów. Moja znajoma w oparciu o ten schemat kupiła gotowy szablon sklepu internetowego, modyfikując go na kwiaciarnię. Problem jedynie miała wstępnie z tym aby nabyć w dobrych cenach artykuły florystyczne dopóki nie trafiła do hurtowni https://giftmania.com.pl/ zaopatrującej kompleksowo takie działalności. Po kilku miesiącach działania może się pochwalić grupom stałych klientów. Nic tylko życzyć jej dalszych sukcesów.
Norbert

Postprzez daniel36Wilk12 Pn, 13 lipca 2020, 08:30

Bardzo fajna sprawa z zamówieniem oświetlenia do domu czy do firmy na zamówienie. Znalazłam firmę, która zajmuje się jego wykonaniem http://lumina.com.pl. Bardzo fajnie to wygląda. Postanowiłam zamówić takie litery do firmy jako reklamę, są świetnie widoczne z ulicy.
daniel36Wilk12

Postprzez martawojt N, 24 października 2021, 15:59

Szczerze powiedziawszy to nie zawsze opłaca się rozkręcać swój własny biznes. Dlaczego tak uważam? Ponieważ na rynku jest już wystarczająco dużo firm w praktycznie każdej branży. Do tego ta konkurencja zwiększa się każdego dnia. Trzeba zacząć myśleć o inwestowaniu swoich pieniędzy w kiernku nieruchomości. Przeglądając kilka ciekawych portali biznesowych, udało mi się znaleźć apartamenty w kołobrzegu - https://hotelbalticwave.pl/ jako pomysł na długoterminowy wynajem. Trudno nie zgodzić się z jednym, ludzie bardzo chętnie jeżdżą nad morze, a przy okazji ich oczekiwania stale rosną. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się apartamenty w tak atrakcyjnej lokalizacji.
martawojt

Postprzez loasia Pn, 8 listopada 2021, 17:50

A co powiecie na pracę, jako konsultantka avon? Wiecie, jakie zyski możecie czerpać pracując dla tej popularnej marki? Chociażby produkty betterware z 30% rabatem możecie kupować, jak i inne ich artykuły. Także warto dokładnie zapoznać się z możliwościami, jakie daje praca konsultantki.
loasia

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes