Czy macie sposób na cv

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Żor?

Czy macie sposób na cv

Postprzez Lakim Wt, 23 marca 2021, 10:37

Dziewczyny, macie jakiś sprawdzony sposób na CV? Czy któraś mogłaby mi ocenić moje własne? Czekałam na powrót do pracy do mojej szefowej, ale niestety pomimo obietnic o zleceniach od początku września dalej nie mam nic, a nie mogę być na studiach bez pieniędzy. Wysłałam od wczoraj 40cv, ogłoszeń pracy jest pełno ale już mam przeczucie że i tak nie dostanę żadnej której bym chciała bo chyba mierze za wysoko... Mimo że szukam czegoś co wydaje mi się że pasuje do kwalifikacji studentki. Mam doświadczenie w handlu, prawie trzy lata jako hostessa, degustacje animacje promocje, wakacyjna praca w budce z goframi, mam książeczkę, studiuje administrację, a CV wysyłam do kafejek, kawiarni, jakiś wysepek z produktami jako promotor marki, sprzedawca do sklepu, sal zabaw dla dzieci. Pomocy, serio mi zależy na pracy.
Lakim

Re: Czy macie sposób na cv

Postprzez ipks Wt, 23 marca 2021, 13:42

Pamiętaj, żeby zawsze trochę zmodyfikować cv w zależności od oferty, na jaką aplikujesz. Za dużo informacji, często niepotrzebnych potrafi tylko zaszkodzić.

Jeśli jednak nie znajdziesz pracy a nie masz pieniedzy na utrzymanie się polecam zastanowić się nad wzięciem kredytu studenckiego. Na stronie jest więcej informacji o możliwościach finansowania dla studentów:
http://wyszukiwarkafunduszy.pl/mozliwe- ... studentow/

Taka pożyczka ma praktycznie zerowe oprocentowanie.
ipks

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes