Rolnictwo zawodowe

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Żor?

Rolnictwo zawodowe

Postprzez beniko Wt, 19 grudnia 2017, 01:35

Witajcie,
Na codzień prowadzę gospodarstwo i z tego się utrzymuję ale co rok kombinuje gdzie by tu co zawieźć do którego skupu, chodzi o zboże i owoce oraz wieprzowinę, zanjomy polecił mi https://aleo.com/pl/firmy/rolnictwo-hodowla-i-uprawa ale może macie na kogoś namiar kto może coś podpowiedzieć bo zamiast załatwiać wszystko w naszym rejonie, to muszę krążyć po całej Polsce, z góry dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam
beniko

Re: Rolnictwo zawodowe

Postprzez markoo Pt, 3 sierpnia 2018, 09:32

W sumie to ciezko powiedziec.
markoo

Re: Rolnictwo zawodowe

Postprzez markoo Cz, 23 sierpnia 2018, 09:48

Szukalem wlasnie tego typu tematu. Sam zastanawiam sie nad zbudowaniem czegos od podstaw. Ostatnimi czasy przejalem w spadku po dziadku dosc duze gospodarstwo rolne. Nie mam az tak duzo wiedzy na ten temat ale jestem otwarty na opcje pt. pojscie na studia o tej tematyce. Zycie w miescie wcale nie jest takie super jakby sie moglby wszystkim wydawac .. a na wsi mozna odetchnac swiezym powietrzem i nikt nie wymusza na mnie zadnej presji. Pytanie jest tylko czym konkretnie sie zajac. Z tego co wyczytalem dosc lukratywne jest zasadzenie kukurydzy ze wzgledu na mala ilosc ich producentow w naszym kraju. Patrzylem wstepnie na rodzaje nasion - https://www.sklepfarmera.pl/nasiona/kukurydza/ i teraz pytanie ktore beda bardziej wydajne? Pozostaje jeszcze sprawa zorientowania sie jak wygladaja dotacje na takie gospodarstwo .. podobno sa dosc duze. Jesli ktos wie cos wiecej na ten temat to bede wdzieczny. Pozdrawiam
markoo

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes