Jakie macie sposoby na oszczedzanie

Jak oceniacie żorskich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach miasta? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Jakie macie sposoby na oszczedzanie

Postprzez ipks Wt, 27 października 2020, 08:52

Jak w temacie. Czy macie swoje skuteczne sposoby na oszczędzanie?

W jaki sposób odkładacie pieniądze?
ipks

Re: Jakie macie sposoby na oszczedzanie

Postprzez Lakim Wt, 27 października 2020, 10:27

Mam trzy różne skarbonki pochowane w domu, jedna na grosiki, inna na jakieś 2 zł 5 zł a trzecia do której chowam już same papierowe i wszystkie mam gdzieś wysoko żeby nie pamiętać o nich zbyt często i jak się ma to nastawienie, że brać tylko w ostateczności to nawet szkoda ruszać.

No i dobrze jest zerknać sobie tutaj
Najlepsze konta oszczędnościowe

Na stronie jest zestawienie kont oszczędnościowych w bankach. Obecnie bardzo dobre oferty mają santander czy ing bank śląski.
Lakim

Postprzez sukdikbalatondiiiiii Cz, 7 stycznia 2021, 17:39

Even if you have a million of followers from these guys it is still not going to count where it matters. You still have empty followers. No one is going to watch your videos and no one is going to engage in your videos. And all of the will result in your videos being ignored by the app’s algorithm that sorts out the videos which are trending or the verge of becoming viral. You will never have that moment if you do this. You would be better off getting among us new tab for chrome and pocketing a Free Fire PC Download while you are at https://chrome.google.com/webstore/detail/among-us-online/nhklobelplcndebifbcmideenegaikgm.
sukdikbalatondiiiiii

Postprzez r.konny Śr, 13 stycznia 2021, 10:11

Ja często odkładam małe kwoty na konto oszczędnościowe i po czasie robią się z tego całkiem fajne sumy.
r.konny

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne