Linie lotnicze

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Linie lotnicze

Postprzez cezuki So, 22 lutego 2020, 15:07

A wlasciwie to problemy z nimi. Jak sobie radzic w takich sytuacjach?
cezuki

Re: Linie lotnicze

Postprzez mateuszlider Wt, 25 lutego 2020, 20:41

Obserwując rozmaite wątki na forach internetowych można dojść do jednego wniosku - duża liczba osób stara się oragnizować wakacje we własnym zakresie. Podobno w ten sposób jest szansa na zaoszczędzenie nawet połowy kosztów. Nie wiem ile w tym prawdy jednak oszczędności z pewnością jakieś są. Trzeba pamiętać jednak o tak ważnych sprawach jak wykupienie ubezpieczenia na ten czas bo nigdy nie wiadomo co może nas czekać w egzotycznych krajach. Odnośnie poruszonego tematu linii lotnicznych to jest plaga problemów z przewoźnikami. Takie sytuacje jak opóźniony lot zdarzają się nagminnie, nie wspominając o odwołanych lotach. Ludzie nie mają świadomości tego, że nawet przy większych przwoźnikach jak eurowings odszkodowanie jest jak najbardziej możliwe. O tym jak to wygląda w praktyce przeczytamy chociażby tutaj - https://delayfix.com/linia-lotnicza/eurowings Walczmy o swoje prawa i pieniądze.
mateuszlider

Re: Linie lotnicze

Postprzez nadiadabska Wt, 21 września 2021, 14:34

Gdzie byliscie w tym roku na wakacjach? Ja w tym roku zdecydowałam się na apartamenty Kuznica nad malowniczym Bałtykiem. :)
nadiadabska

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc