Kosmetyki do brody

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Kosmetyki do brody

Postprzez kowal N, 24 lutego 2019, 19:44

Jakie polecacie i gdzie je najlepiej kupic. Dzieki za porady
kowal

Re: Kosmetyki do brody

Postprzez markk Wt, 26 lutego 2019, 11:07

Pytanie podstawowe jakie musisz sobie zadac to czy szukasz wysokiej jakosci czy niskiej ceny. Mnie od zawsze uczono bym szukal kompromisu miedzy tymi dwoami rzeczami .. z prostego faktu - czasami mozna zaplacic duzo, za niska jakosc :) Teraz w dobie internetu nie ma wiekszego problemu aby przeswietlic produkty interesujacej nas marki. To samo aplikuje sie do kosmetykow dla mezczyn .. spedzilem sporo czasu na lekturze bo zwyczajnie chce byc swiadomym konsumentem. W recenzjach najlepiej w kategorii jaka przedstawilem wypada bona fide , z cala linia kosmetykow. Nie wiem natomiast jak wyglada kwestia znalezienia tego gdzies w naszych okolicach .. dalem sobie spokoj juz dawno z szukaniem takich specyficznych rzeczy stacjonarnie. Wszystko czego potrzebuje to chwila czasu i polaczenie z internetem. Mnie najbardziej przekonal do siebie ten sklep - https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/marki/bf/ skierowany w 100% dla mezczyzn. Znajdziesz tutaj o wiele wiecej niz szukasz .. zerknij sobie na oferte :) Jesli masz jakies pytanie odnosnie pielegnacji brody, to chetnie podziele sie swoja wiedza. Pozdrawiam
markk

Postprzez kowal Pn, 25 marca 2019, 20:21

Potwierdzam wysoka jakosc bo jestem juz po zakupie :)
kowal

Postprzez nadiadabska Wt, 7 grudnia 2021, 13:25

A może zajrzyj na stronę internetową hurtowni La Diosa? Widziałam tam ostatnio kilka produktów tego typu. Może znajdziesz tam przy okazji jakieś fajne kosmetyki na prezent. :)
nadiadabska

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc