gdzie macie ubezpieczony samochod?

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

gdzie macie ubezpieczony samochod?

Postprzez Jjajsa Wt, 17 kwietnia 2018, 09:21

Dzień dobry, gdzie macie ubezpieczony samochod? moja polisa sie konczy i zastanawiam sie gdzie wykupic ubezpieczenie zeby bylo najtaniej....
Jjajsa

Re: gdzie macie ubezpieczony samochod?

Postprzez sanni Śr, 9 maja 2018, 20:16

Właśnie, jakie ubezpieczenie wybieracie? Też patrzyłam na różne oferty. Tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ można znaleźć porównywarkę ofert. Takie coś pomaga porównywać na bieżąco różne oferty. Gdzie macie ubezpieczone auto?
sanni

Postprzez testov Cz, 10 stycznia 2019, 21:30

A gdzie OC najlepiej teraz wykupic?
testov

Postprzez kowal Pt, 11 stycznia 2019, 21:55

Tez sie zastanawiam nad tym.
kowal

Postprzez Erykowski Pn, 21 stycznia 2019, 13:59

u mnie sprawdza się co roku PZU
Erykowski

Postprzez markk Wt, 26 lutego 2019, 11:08

Ja rowniez nie wiem gdzie to uczynic.
markk

Postprzez mateuszlider Wt, 26 marca 2019, 14:58

Nie ma sie co dziwic bo znalezienie teraz wartego uwagi ubezpieczyciela wcale nie jest takie proste w praktyce. Skutecznosc naszych poszukiwan bedzie zalezala od strategii jaka obiezemy. Zyjemy w czasach gdzie praktycznie wszystko mozna zalatwic przez internet .. natomiast jeszcze wiele ludzi robi to stacjonarnie. Trzeba sobie rozwazyc wszystkie za i przeciw by zobaczyc ktore podejscie bedzie lepsze z finansowego punktu widzenia. Na dobra sprawe, gwarancja niskiej ceny to raczej pojecie majace malo wspolnego z zalatwianiem ubezpieczenia oc stacjonarnie. Dzieje sie tak z prostego powodu .. w takim biurze jest dosc maly wybor dla klienta koncowego, a wszystko jest skrupulatnie przygotowane aby oferowac tylko to z czego jest najwyzsza marza. Zupelnie inaczej wyglada to w przypadku serwisow internetowych do porownywania ofert. Zazwyczaj mozemy wybierac tam sposrod kilkudziesieciu roznych ubzepieczycieli i to my decydujemy o wszystkim .. bez zadnej presji. Najsprawniej nam pojdzie gdy skorzystamy z funkcji oblicz oc chociazby na stronie mFind - https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac Po wpisaniu podstawowych parametrow, ujrzymy bardzo dlugo liste potencjalnych ubezpieczycieli. Naszym zadaniem bedzie wybranie najkorzystniejsze oferty, warto sie przy tym kierowac nie tylko sama cena ale takze zaufaniem do danej marki.
mateuszlider

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc