Robiliście oczyszczanie organizmu?

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Robiliście oczyszczanie organizmu?

Postprzez Pretoria Pt, 21 lipca 2017, 22:03

Czołem! Moja koleżanka z pracy przynajmniej raz na pół roku robi sobie detox - oczyszczanie organizmu. Mówi, że po takim oczyszczaniu świetnie się czuje. Ja nigdy czegoś takiego nie robiłem, więc jest totalnie zielony w tym temacie. Szukając jakiejś wiedzy w sieci trafiłem na https://www.doz.pl/apteka/k37-Odchudzan ... zyszczanie - czy moglibyście mi polecić jakiś produkt? Może herbatka ziołowa albo tabletki?
Pretoria

Re: Robiliście oczyszczanie organizmu?

Postprzez Piotrek007 Śr, 20 września 2017, 07:38

Muszę spróbować.
Piotrek007

Postprzez akresow Wt, 24 października 2017, 11:12

Jedyne co robiłam, to profesjonalne badania na obecność nietolerancji pokarmowych... Takim oczyszczaniem organizmu można sobie tylko zaszkodzić. Więcej informacji na https://zdrowegeny.pl/poradnik/testy-na-nietolerancje-pokarmowe-czy-warto ;)
akresow

Postprzez Migot Pt, 8 grudnia 2017, 22:03

Nie wiem czy jest to w ogóle potrzebne, wystarczyłoby się przecież w miarę zdrowo odżywiać, wprowadzić trochę sportu i takie metody byłyby zbędne. Wiadomo, że ciężko jest się na taki tryb przestawić i na ogół brak motywacji, ale z całą pewnością warto zadbać o swoje zdrowie. Jakiś czas temu natrafiłam na blog, gdzie przedstawiane są sposoby na to jak się motywować. Motywacja jest nierozerwalną częścią naszego życia, bo przecież dzięki niej szukamy dobrej pracy, odchudzamy się, czy pokonujemy jakiekolwiek swoje słabości. Warto więc czerpać inspirację i chłonąć wiedzę, szczególnie, że jest podana na tacy i to w bardzo prostym przekazie (za pomocą filmików).
Migot

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc