Sklep z bielizna

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Sklep z bielizna

Postprzez zuzanna8 Śr, 28 czerwca 2017, 17:36

Czesc
Przeszukalam juz prawie cale miasto jednak nie udalo mi sie znalezc sklepu z seksowna bielizna. Na kazdym kroku widze te same propozycje, zupelnie oklepane. Wpadlam jakis czas temu na fajny pomysl .. mianowicie zorganizowanie w weekend goracego wieczoru z moim chlopakiem. Fajnie byloby w tym celu zakupic jakis seksowny dajmy na to szlafrok plus stringi, czy cos w tym stylu. Jaki sklep online byscie mi polecily? (pytanie do kolezanek obeznanych w temacie) Stawiam glownie na dobra jakosc w przystepnej cenie. Oczywiscie staram sie takze szukac czegos na wlasna reke i do tej pory najbardziej przypadla mi do gustu ta oferta: https://obsessive.com/pln_pl/produkty/k ... iamor-8750 Odnosze takie wrazenie, ze ten komplet idealnie by sie wkomponowal na wspolny wieczor .. przy odrobinie puszczenia swojej wodzy fantazji i przytogowaniu odpowiedniego klimatu ;) Mile widziane porady od bardziej doswiadczonych kolezanek. Pozdrawiam
zuzanna8

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc