Remont łazienki

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Remont łazienki

Postprzez klaudiaa Wt, 21 kwietnia 2020, 18:45

Szukam inspiracji do jednego. Wlasciwie to chyba sama nie wiem czego chce i ile wydac. Pomozcie...
klaudiaa

Re: Remont łazienki

Postprzez mateuszlider N, 26 kwietnia 2020, 13:03

To jak wykonać remont łazienki to temat powtarzający się dość często. Na ten moment niektórzy z nas starają się zrobić wszystko lub chociaż większość rzeczy na własną reke. Nie wiem jak to będzie w Twoim przypadku jednak warto rozejrzeć się w sieci za filmikami na których fachowcy pokazują jak przeprowadzić całość. Nie chodzi nawet o umiejętności manualne bo aż tak trudne to w praktyce nie jest, bardziej o wiedzę jak to zrobić. Przy okazji możesz zobaczyć jakie aktualnie wykończenia są popularne. Jeśli chodzi o płytki ceramiczne to wybór na rynku jest ogromny, w praktycznie każdej półce cenowej. Kluczem do sukcesu projektu jest dobranie odpowiedniej kolorystyki oraz ich rozmiaru. Przeglądając blogi większych producentów widać nowy trend jakim są płytki biało szare będące kolorami uniwersalnymi. Trzymanie się zasady im większa ściana, tym większe płytki nie tylko zwiększy pomieszczenie optycznie ale ułatwi montaż.
mateuszlider

Postprzez Kapra14 Śr, 13 maja 2020, 07:13

To ja podpowiem jeszcze fajne, takie meble do łazienek z Kalwarii. Zobacz sobie na to, co proponują, na pewno wybierzesz idealne do swojej łazienki :)
Kapra14

Postprzez daniel36Wilk12 Wt, 4 sierpnia 2020, 17:19

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl/szklarz-czym-sie-tak-naprawde-zajmujemy-na-co-dzien,60 która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?
daniel36Wilk12

Postprzez adrriano Pt, 27 listopada 2020, 10:11

Chciałem nieco zmienić wygład w łazience i pomyślałem o zmianie uchwytów meblowych ze srebrnych na któryś z takich https://akcesoria.meble.pl/akcesoria/uchwyty/ myślicie, że będą pasować? Mi najbardziej podobają się te prostokątne.
adrriano

Postprzez Maria21 Cz, 5 sierpnia 2021, 21:38

Ja często sugeruję się aranżacją wnętrz w obejrzanych filmach.
Maria21

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc