Pomoc w zwiazku

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Pomoc w zwiazku

Postprzez klaudiaa Cz, 10 stycznia 2019, 16:39

Macie moze jakies wskazowki jak sprawdzic czy partner mnie zdradza? Mam pewne watpliwosci...
klaudiaa

Re: Pomoc w zwiazku

Postprzez mariuszp Cz, 10 stycznia 2019, 17:14

Moze prywatnego detektywa zatrudnij.
mariuszp

Re: Pomoc w zwiazku

Postprzez kowal Pt, 11 stycznia 2019, 21:59

Zatrudnianie prywatnego detektywa to troche slaba taktyka. Mowie tak poniewaz wiekszosc tych uslug to jest zwykla improwizacja .. za ktora ludzie czesto potrafia placic grube pieniadze. W zwiazkach bywa czasami roznie .. nie ma co ukrywac jednak chyba znasz na tyle swojego partnera by powiedziec z 99% pewnoscia ze cos jest nie tak? Mam tutaj na mysli glownie jakies dziwne zachowania odstajace od normy .. typu spoznianie sie z pracy badz tez jakies czeste wypady "z kolezankami" do pubu. Niestety tego typu przeslaniki nie sa zbyt pozytywne. Aby nie pogorszyc sytuacji to proponuje zwyczajna szczera rozmowe z druga osoba .. oczywiscie bez pokazywania swoich emocji takich jak gniew czy zlosc. Niestety skutki zdrady (rowniez malzenskiej) nie napawaja optymizmem .. mozna szerzej poczytac o tym chociazby w tym artykule - https://www.sensity.pl/konsekwencje-i-s ... lzenskiej/ Takze za wszelka cene staraj sie rozwiazac problem. Ewentualnie udajcie sie razem do jakiegos specjalisty z tym. Pozdrawiam
kowal

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc