3 Żorski Bieg Biało-Czerwony

Podyskutuj o kondycji żorskiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

3 Żorski Bieg Biało-Czerwony

Postprzez marcinkowa Śr, 4 listopada 2020, 09:55

Hej, hej bierzecie udział? Od wczoraj od 06 listopada przyjmowane są zgłoszenia. Dystans który należy pokonać nie jest określony - to zależy od możliwości i wieku biegacza. Ważnym i wymaganym przez organizatora elementem, będzie pokonanie jednorazowo podczas biegu punktu pośredniego zlokalizowanego w Parku Cegielnia, gdzie w godzinach od 11.00 do 14.00 powinien na chwilę pojawić się uczestnik biegu i odebrać pamiątkowy gadżet.
marcinkowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 4 listopada 2020, 09:37

Re: 3 Żorski Bieg Biało-Czerwony

Postprzez sukdikbalatondiiiiii Pt, 8 stycznia 2021, 12:48

This is such an awesome event. I love Ellie and I can’t get enough of her music. I wish that I watched more of her shows. If this pandemic ends I will be sure to follow here updates and see where she will perform next and I make sure to get a ticket for each event and go now to get a backstage pass to really see her in person and maybe get to talk to her on how she makes her play here > music and how she bundled it with a visit the game page.
sukdikbalatondiiiiii
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2021, 14:54


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość