Zamknięte siłownie

Podyskutuj o kondycji żorskiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Zamknięte siłownie

Postprzez lewkowy Pt, 16 października 2020, 09:28

Witajcie. Razem z żoną prowadzimy małą siłownie. To nasz jedyny kanał zarobku. Od jutra, jak wszyscy wiemy - siłownie mają zostać zamknięte w całej Polsce. Ale pytanie, czy cos wiadomo, do kiedy? Trochę z żoną jesteśmy w stanie przetrwać, ale jak długo, tego nie wiem. Czy koledzy i koleżanki z branży, zamykają się również, czy raczej stawiają na bunt?
lewkowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 16 października 2020, 09:22

Re: Zamknięte siłownie

Postprzez sukdikbalatondiiiiii Pt, 8 stycznia 2021, 12:49

These gift cards from Xbox will come in handy these coming holidays. I will be using them to give to each of my friends and family members. I know that these will be received well because all of them love playing video games and all of them have an Xbox and will also be getting the next-generation Xbox when it comes out. I hope I can get a hefty discount when I buy a whole lot of these free fire download gift cards. I am going to use one right now to buy oopstacles or any game here at state of survival free.
sukdikbalatondiiiiii
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2021, 14:54

Re: Zamknięte siłownie

Postprzez richardwh93 Śr, 25 sierpnia 2021, 14:53

Jesteśmy tu fanami sportu, a na naszej stronie z zakładami znajdziesz najlepsze kursy sportowe, narzędzia i informacje na temat wszystkiego, co ta gra ma do zaoferowania. Nasza sieć branż i statystyków wspiera zakłady sportowe, zapewniając porady, informacje i liczby, które pomogą Ci postawić udany zakłady e-sportowe na mecze
richardwh93
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 25 sierpnia 2021, 14:49


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron